Про проєкт

Kyivregiontours — це онлайн-мапа, яку створено з метою популяризації туристичного потенціалу Київської області. Завдяки порталу Kyivregiontours ви зможете вирушити у захоплюючу подорож, не виходячи з дому. Помандрувати містами і селами Київщини, навідатися до архітектурних пам'яток та історичних музеїв, милуватися неймовірними пейзажами з висоти пташиного  польоту — все це можливо з Kyivregiontours! 

Найкраща онлайн-мапа Київщини 

Завдяки нашому порталу ви маєте можливість знайти найцікавіші локації Київської області. На мапі відображається все, що потрібно для захоплюючої подорожі: природні об'єкти, релігійні пам'ятки, музеї, театри, історичні місця, рекреаційні об'єкти, готелі, а також заклади громадського харчування. Для цього необхідно обрати місто або район, тип локації, що цікавить, і вид відпочинку. Портал миттєво відобразить всі локації, що відповідають вашим інтересам. Про кожну локацію на сайті є вичерпна інформація: короткий опис, адреса, контактні дані представників, години роботи, посилання на офіційний сайт і соціальні мережі. Крім того, ви маєте можливість ознайомитися з реальними відгуками інших користувачів. Якщо вас цікавить конкретна локація, ви також можете скористатися швидким і зручним пошуком на сайті. 

Захоплюючі 3D тури 

На сайті доступні 3D тури різними місцинами. Завдяки ним ви можете побувати у Музеї космосу в Переяславі, піднятися на Дівич-гору, що на Трипіллі, політати над центральною частиною міста Богуслав і здійснити ще безліч незабутніх мандрівок Київщиною прямо з комп'ютера чи смартфона. 

Можливість зробити свій внесок 

Якщо ви знаєте цікаві місця Київщини, розкажіть про них якомога більшій кількості людей! Для цього реєструйтеся на Kyivregiontours і додавайте місця на сайт. Після перевірки інформації адміністратором, ваша локація з'явиться на порталі. 

Подорожуйте з Kyivregiontours і відкривайте незвідані туристичні скарби Київської області!

©2019 Київська обласна державна адміністрація