UaEn
Сьогодні

Дата та час

Add to calendar
НД 24 вер 10:00-18:00

Русанівська наб., 12, Киев

Телефон

Call

(050) 921-67-27

Про подію

Управління туризму та промоцій КМДА розпочинає свій новий освітній проєкт "Академія гостинності міста Києва", який ставить перед собою амбітну місію – підготувати пул добровільних помічників у сферах туризму та гостинності для забезпечення комфортного та незабутнього перебування відвідувачів у нашій столиці.

 

Академія гостинності націлена на створення та збереження кваліфікованих та мотивованих кадрів у галузі туризму та гостинності. Учасники отримають унікальну можливість поглибити свої професійні навички, ознайомитися з найновітнішими тенденціями галузі та розвинуть вміння створювати незабутні враження для туристів.

 

Запрошуємо всіх ентузіастів на захоплюючий другий сезон Академії гостинності, що відбудеться у Києві з 11 серпня по 27 вересня!

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/ksoL6XRHtXL82jCd8 (до 8 серпня включно).

 

Цього разу двері Академії гостинності відкриються для більшого кола учасників, пропонуючи навчальні лекції та тренінги, п'ять захоплюючих нетворкінгів, де учасники зустрінуться з професіоналами галузі та обміняються досвідом на практичних платформах.

 

В рамках програми планується особливий семінар з інклюзивності, доступності в туризмі та гостинності, що стане важливим кроком до створення по-справжньому гостинного середовища для всіх туристів. Цей захід, що відбудеться в рамках Академії гостинності, націлений на забезпечення інклюзивних практик у галузі туризму та підвищення доступності для людей з різними особливими потребами.

 

Академія гостинності міста Києва надає цінну підтримку та допомогу бізнесу у галузях туризму та гостинності шляхом надання спеціалізованої освіти, консультування та взаємодії з досвідченими фахівцями, а також нетворкінги, семінари та обмін досвідом. До Академії гостинності долучаються міжнародні експерти, які поділяться світовими тенденціями та інноваціями у галузі гостинності, що дозволить бізнесам впроваджувати передові практики та технології, бути частиною важливих подій, ініціатив у галузі туризму та гостинності столиці, підвищити свою репутацію та привабливість для клієнтів.

 

Участь безкоштовна.

Мови заходу – українська та англійська.

Додаткова інформація за телефоном: +380509216727

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Академія гостинності міста Києва відкриває другий сезон

Театр
Театр

Вистава "Пастка"

Дата та час

Add to calendar
НД 24 вер 18:00-20:00
Безкоштовно
Екскурсія
Фестиваль
Мистецтво
Виставка
Безкоштовно | Екскурсія | Фестиваль | Мистецтво | Виставка

Всеукраїнський фестиваль ляльок "Наша Лялька"

Дата та час

Add to calendar
ПН 25 вер 09:00-17:30

ФЕСТИВАЛЬ "ЗОЛОТА ОСІНЬ НА ЗАМКОВІЙ"

Дата та час

Add to calendar
ПН 25 вер 18:00-20:00

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Дата та час

Add to calendar
СР 27 вер 19:00-21:00
З дітьми
На вулиці
Спорт
З дітьми | На вулиці | Спорт

Білоцерківський марафон 2023

Дата та час

Add to calendar
НД 01 жов 10:00-14:00
UaEn