КУДИ ПОЇХАТИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА? МАРШРУТИ КИЇВЩИНИ

Наближаються травневі свята.  Управління туризму Київської обласної державної адміністрації підготувало цікаві маршрути та локації Київщини, які варто відвідати.

Дендропарк “Олександрія”

Почнемо з південної Київщини і пропонуємо відвідати дендропарк «Олександрія». Весна – це один з найкращих сезонів для прогулянок парком. Обов’язково замовте екскурсію дендропарком і Ви дізнаєтесь багато цікавого. Зробити це можна на офіційному сайті. Парк працює з 8:00 до 19:00 без вихідних.

Парк “Древній Київ”

Рухаємось далі! І нас запрошує на травневі свята “Древній Київ” – столиця величної Київської Русі! Монументальна дерев’яна архітектура на території понад 20 га, захоплююча атмосфера та чудовий настрій чекають щодня з 10:00 ранку. Древній Київ знаходиться всього в 45 хв від Києва у с. Копачів Обухівського району. На офіційному сайті зможете дізнатись, як дістатися до парку.

Парк “Добропарк”

Далі рухаємось на захід і пропонуємо відвідати “Добропарк”, який знаходиться в с. Мотижин Макарівської громади. Квітування тюльпанів очікується 5-7 травня! З 1 травня, в день відкриття парку, курсуватиме автобус від метро Житомирська до Добропарку.

Розклад поїздок:

Шатл зупиняється біля м. Житомирська. Квиток в один бік коштує 30 грн.

Межигір’я

На півночі Київської області ми радимо відвідати Межигір’я. Вночі з 1 на 2 травня  є можливість потрапити на нічну екскурсію «Містичне Межгір’я», де Ви зможете потрапити у підземні печери Межигірського храму та відвідати Великодню службу. Екскурсія починається о 22:00 біля входу в резиденцію.

Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”

На сході Вас чекає музей просто неба в Національному історико-етнографічному заповіднику “Переяслав”, де з’явилися оригінальні локації-фотозони. Працівники музею прикрасили їх писанковими барвами.

Графік роботи музею в святкові дні такий:

Ok Ok