Адреса

Буки, Київська обл., Україна

Години роботи

Зачинено Години роботи

В соцмережах

Про місце

Ландшафтний парк знаходиться в Буках, Київська область. Цей парк був створений в 1996 році бізнесменом Іваном Сусловим, і з тих пір парк стрімко розвивається і набирає популярність завдяки своєму цікавому оформленню.

Спочатку на місці красивого ландшафтного парку розташовувалася звалище. За допомогою Івана Суслова була розчищена річка, побудована невелика електростанція, реконструйована дамба, а на місці колишнього смітника розцвів парк. Також меценат переніс знаменитий фонтан-рулетку з Майдану Незалежності в Храмовий комплекс парку. Фонтан працює не весь час, а включається в певний час - його урочисте відкриття було проведено зовсім недавно. На території парку знаходиться безліч розваг, а також садиба самого Суслова, на яку теж можна подивитися. Біля входу в парк знаходяться церква і каплиця; також в ландшафтному парку можна знайти міні-готель. Цікавий факт: в парку часто фігурує число 7 - його Іван Суслов вважає щасливим для себе.

Екологічний
Культурно-пізнавальний
Історичний
Сімейний
Дитячий

Відгуки 4

dimon borovich

09.12.2019
Красивий та не великий парк. Вхід на територію вільний та безкоштовний. Але насправді вхід вільний тільки на вихідних та у святкові дні. В буденні дні Вас на територію парку не пропустять тільки можливо якщо завчасно домовитись про екскурсію. На території багато красивих місць для фото. Також є невеликий зоопарк в якому можна побачити ведмедів, лева, оленів, косуль та різних пташок. Є два місця де можна загадувати бажання.
Інформація взята з google.com

Юлія Делакруа

09.12.2019
Не можу сказати, що парк дуже мене вразив... зараз у Києві дуже багато парків і можливо ми вже просто розбещені цим фактом... Вхід до парку безкоштовний, працює він у пт, сб та нд. Відвідувачів багато. Нам пощастило за 30 грн. з кожного відвідати галявину казок та міні зоопарк (як на мене замало місця для лева та клишоногого), бо якщо не оглянути ці місцини парк не такий вже і великий. Сподобалась екскурсовод, навіть дитині: розповідь лаконічна і не нав'язлива. Є столи для перекусу, лави. Ресторан був зачиненим на обслуговування. Не беріть дітям самокати, шляхи вимощені брусчаткою, кататися ніде. Людям на інвалідних візках також важко було пересуватися. Безумовно, якщо знати факт, що меценат Суслов створив свій парк на колишньому звалищі, опікується дитячим будинком - це викликає велику повагу. Парк варто відвідати, а чи справить він на Вас враження, питання смаку.
Інформація взята з google.com

Крипер

09.12.2019
Красивий парк, хоч і дуже маленький. Більшість локацій платна і не особо там походиш. Варто зайти лише якщо проїзжаєш мимо, але не варто, якщо дорога займе більше трьох годин туди пертися.
Інформація взята з google.com

Анна Шевчук

09.12.2019
Красиве місце для сімейного відпочинку. Тричі на тиждень є екскурсії з екскурсоводами, які розкажуть різні цікавинки: про трикутний камінь, доторкнувшись до якого слід просити про здоров'я, про жабок:-), про місток бажань, про синього янгола з каменем з Ізраїлю... Міні-зоопарк якщо чесно, ліпше б не був, на цій території доцільніше випасати овечок і гарно їх доглядати, бо вольєри з хижаками (хоч за словами екскурсовода хижаків привозять лише на дні екскурсій) справляють гнітюче враження. Зауважу, що туалет на території платний (металеві кабінки по 2грн.). Господарі живуть в будинку на території, тому не вскрізь можна зайти. На території є павільйони, де можна відсвяткувати якісь події. Особливу увагу слід приділити церкві, яка на території - сучасна будівля, приємна піднесена атмосфера, цікаве оздоблення. Обов'язково подивіться частину храму, де відбуваються хрещення, там красиво, урочисто і затишно водночас.
Інформація взята з google.com

Поруч з Ландшафтний парк «Буки»

Каплиця

Дзвіниця Святого Даниїла

309 м. Буки, Київська обл., Україна, 09022

3D тур
Музей

Фонтан з Майдану Незалежності

348 м. Буки, Київська обл., Україна, 09022

Храм

Костел св Ісидора

7,17 km. Безпечна, Київська обл., Україна, 09025

©2019 Київська обласна державна адміністрація