UaEn
Уся область

Палаци та маєтки Київщини

Замки, палаци, маєтки
Очистити

Ласкаво просимо на сторінку "Палаци та маєтки Київської області"! Тут ви знайдете неперевершені пригоди, які перенесуть вас у світ розкішних маєтків, розташованих на мальовничій Київщині.

Наша область славиться історичними перлинами, серед яких величні палацові комплекси та унікальні маєтки. Це ідеальні місця, куди ви можете вирушити, щоб насолодитися магією минулого та відчути себе частиною цих неперевершених місць.

На сторінці ви знайдете відповідь на питання: «Куди поїхати в Київській області?» Палацові комплекси регіону дивують своєю величчю. Тут ви зможете зануритися в атмосферу княжої краси та шляхетної розкоші, розглядаючи витончені деталі архітектури та пишні інтер'єри. Кожен палац - це унікальний світ, що розкриває перед вами таємниці минулого.

Маєтки Київської області - це неперевершені місця для відпочинку та відкриттів. Відправляйтесь у подорож і відчуйте неповторну ауру цих місць, зануртесь в затишну атмосферу та насолодіться прекрасними пейзажами.

Київщина - ідеальне місце для тих, хто прагне насолодитися красою історичних пам'яток. Кожен з цих унікальних об'єктів розповість вам свою власну історію і підкорить своєю величчю. Тож, нумо у захоплюючу подорож!

Біля яких маєтків є парки де можна прогулятись?

Київська область пропонує безліч місць де поєднані історичні пам'ятки, музеї, маєтки та розкішні парки із доріжками та зонами відпочинку. Серед таких: Національний парк Межигір’я, Ландшафтний парк «Буки», Садиба Браницьких в Жеревах, Парк маєтку Остен-Сакен, Маєток Хоєцьких, Томашівка.

Де буде зручно батькам з маленькими дітьми?

Найцікавіші з локацій для прогулянок з маленькими дітьми де є просторі алеї, водойми, газони: Ландшафтний парк «Буки» та Національний парк Межигір’я.

Які розваги пропонують маєтки Київщини?

У Маєтку Хоєцьких, що у Томашівці є невеличкий зоопарк де можна побачити страусів, лам, павичів, папуг, голубів тощо. У Національному парку Межигір’я можна відвідати гараж з ретротранспортом, де зберігається 35 ретроавтомобілів та 7 мотоциклів, зоопарк де проживають страуси фазани, антилопи, муфлони, віслюки, лами, рідкісні павичі. У водоймах поблизу плавають гуси, качки, лебеді. Також є домашня ферма – корови, вівці, кози, домашня птиця.

Список
Мапа
UaEn