UaEn
Уся область

Музеї Київської області

Музеї
Очистити

Ласкаво просимо на сторінку "Музеї Київської області"! Тут ви знайдете незабутні подорожі у світ культурного надбання Київщини. Наша область славиться багатогранністю своєї історії, і музеї - це прекрасний спосіб поглибитися у цей світ.

Музеї Київщини мають унікальні колекції, захоплюючі виставки та цінні історичні артефакти. Кожен музей розкриває перед вами красу та багатогранність регіону. Ви зможете відкрити для себе непересічні шедеври мистецтва, археологічні знахідки та відчути дух минулих епох.

Наші музеї пропонують незабутні враження та цікаві експозиції. Ви зможете познайомитися з історією Київської області через очікувані та неочікувані персоналії, події та явища. Кожен музей - це своєрідна книга, що відкривається перед вами.

Заплануйте свою подорож до музеїв Київської області і відчуйте дух минулого. Ви побачите життя, яке колись пульсувало на цих землях. Історичні факти, легенди та цікавість допоможуть вам краще зрозуміти наш регіон та його значення.

Музеї Київщини розташовані в різних куточках області, де вас чекають прекрасні пейзажі та приємна атмосфера. Відвідайте музейні комплекси у мальовничих селах та містах, де ви зможете насолодитися спокоєм та красою природи.

В який музей можна зводити дітей?

В Київській області багато музеїв, які будуть цікаві наймолодшим. Серед них: Фабрика ялинкових прикрас, Музей космосу, Музей "Становлення української нації". Обирайте той, який сподобається вашому малюкові.

Які незвичайні музеї є в Київській області?

У списку найбільш дивовижних музеїв Київщини: Київський обласний археологічний музей, Вагон-музей злуки УНР та ЗУНР, Музей та завод «Coca-Cola», Археологічний музей “Добранічівська стоянка”, Трипілля і багато інших.

Які ціни в музеях Київщини?

Ціни на вхідні квитки в музеях часто дуже демократичні. Ба більше – кожного місяця деякі музеї влаштовують дні безкоштовних відвідин.

Список
Мапа
UaEn