UaEn
Уся область

Парки Київської області

Природні об'єкти
Очистити

Ласкаво просимо на сторінку "Парки Київської області"! Тут ви знайдете незабутні моменти, де відпочинок стає справжнім задоволенням. Наша область славиться величними парками, які запрошують вас на релаксацію в спокійній атмосфері.

Куди поїхати в Київській області, щоб насолодитися відпочинком на природі? Парки області запрошують вас відпочити на лоні природи. Ви зможете насолодитися прогулянками мальовничими алеями, відчути свіже повітря та намилуватись чарівними краєвидами.

Варто відвідати всі до єдиного парки. Київська область - це унікальна мозаїка природних пам'яток. Ви зможете досліджувати густі ліси, мальовничі озера та унікальні рослини. Відправляйтесь на прогулянку і насолоджуйтеся тишею та гармонією, які тільки природа може надати.

Київщина пропонує різноманітні парки для відпочинку та розваг. Чи ви шукаєте місце для сімейного пікніка, активного відпочинку чи спокійного часу на природі, тут ви знайдете все, що потрібно.

Не зволікайте, плануйте свою подорож до парків Київської області вже сьогодні! Відкрийте для себе багатство природних чудес, насолоджуйтесь кожним моментом і зберіть незабутні спогади про вашу подорож.

Найкрасивіші парки Київщини: де погуляти?

В Київській області багато мальовничих парків, які сподобаються та запам'ятаються. Серед природних парків варто відвідати Богуславське гранітне оголення, Регіональний ландшафтний парк «Трахтемирів», Гора Тотоха. Медвин, Дніпровсько-тетерівський заповідник Сухолуччя, та Казковий яр у Васильківському районі.

Парки для дітей в Києвській області: куди піти з дитиною?

Для батьків з дітьми найкращими парками будуть: Ландшафтний парк “Добропарк”, Парк “Острів сакури”, Резиденція Залісся, Покровський парк, Дендрологічний парк «Олександрія», Бучанський міський парк.

Які парки Києвщини можна обрати для пікніка?

Найкращі парки для пікніків, де можна обраштуватись, відпочивати весь день та споглядати захоплюючі краєвиди: Дніпровсько-тетерівський заповідник Сухолуччя, Казковий яр у Васильківському районі, Ботанічний заказник місцевого значення “Урочище Безодня”, Гора Красуха. Княжий Шпиль. Витачів.

Список
Мапа
UaEn