РОЗРОБКА БРЕНДУ

БРЕНД – ЦЕ ІДЕЯ, ЯКА ОБ’ЄДНУЄ ТА НАДИХАЄ

УСПІХ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ

Бренд (brand – англ.) регіону  — комплекс понять, які узагальнюють уявлення людей про відповідну місцевість.

Бренд може мати вигляд власного імені, символу або графічного зображення, яке представляє об’єкт та однозначно з ним асоціюється в свідомості мешканців та гостей регіону.

Існує кілька основних трактувань бренду. Згідно з першим, — бренд — це сума всіх почуттів, спогадів, образів та емоцій, які виникають у людини, коли вона з ним стикається. Згідно з другим, — це обов’язково дуже позитивний образ, який говорить про високу якість та гарну репутацію свого власника.

Вдалий бренд дозволить Київській області ефективніше будувати власні конкурентні переваги, залучати інвестиції, туристів і таланти, експортувати власні продукти та змінювати стереотипи. 

Брендинг — не короткочасний проект, а стратегія

СТРАТЕГІЯ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ

Хронологія процесу створення туристичного бренду Київщини

28 квітня Київщина розпочала процес брендингу території, про це повідомили в управлінні туризму Київської обласної державної адміністрації.

 Кожен регіон має свої особливості, ми мусимо усвідомлювати свої переваги і вміти їх вигідно презентувати. Економічний розвиток територій неможливий без зовнішніх комунікацій, саме для розуміння основних меседжів нам і потрібен бренд. Ми врахували попередній досвід та провели ретельний відбір претендентів. Команда експертів з Агенції Туристичних Ініціатив та студії дизайну «White Studio Design», має значний досвід брендування територій та пройшла всі етапи перевірки під час розгляду тендерних пропозицій, – зазначила заступник голови Тетяна Щербак.

До процесу було запрошено мешканців Київщини. Ми всі можемо долучитися і бути творцями нової віхи в розвитку області.

Строк на процес невеликий, всього два місяці, аби встигнути до серпня і ряду важливих подій було проведено відкриті зустрічі з активними представниками громадськості, онлайн-обговорення.

13 травня відбулася лекція про важливість брендингу міст і регіонів, яку ми організували в рамках завершення першого етапу дорожньої карти проекту по створенню бренду Київщини.

Нам дуже важливо, що до лекції та обговорень долучилися фахівці своєї справи, зацікавлені в розвитку регіону: заступник Голови Київської ОДА Тетяна Щербак, представники небайдужої громадськості, територіальних громад, туристичної галузі, депутати.

Розробники бренду: Ігор Чава та Олег Білий провели цікаву лекцію та продемонстрували комплексний, сучасний і професійний підхід до розробки брендингу нашого регіону, поділилися вдалими кейсами.

14-17 травня було здійснено моніторинг туристичних цікавинок області та основних туристичних магнітів регіону.

Туристичний бренд Київської області, який згодом буде розроблено, допоможе людям формувати певні привабливі і яскраві образи про регіон.

Розроблення та створення унікального туристичного бренду, айдентики та брендбуку Київської області  сприятиме досягненню високого рівня реалізації туристичного потенціалу регіону, пізнаванності, формуванню репутації та позитивного іміджу Київщини, зростання туристичної та інвестиційної привабливості громад, ріст внутрішнього та зовнішнього ринків туризму.

УВАГА!!!! З 7 липня по 14 липня 2021 ви можете долучитись до надважливого процесу брендингу Київщини і запропонувати свої варіанти гасла Київщини заповнивши форму:

Вимоги до гасла:

1. Лаконічне, чітке, повинно створювати позитивний і привабливий імідж;

2. Повинно  створювати цілісний брендовий образ Київської області;

3. Повинно відображати унікальність;

4. Повинно привертати увагу до Київської області та формувати позитивний емоційний образ;

5. Повинно бути написане таким чином, щоб не викликати відторгнення: легко читатися, не містити важких для вимови слів та абревіатур;

6. Не може містити жодних політичних, релігійних чи інших мотивів та бути об’єктом інтересу третіх осіб;

7. Не можна використовувати гасло, яке є або було комерційним, або отримало права на ототожнення його з комерційним підприємством, брендом, послугою або товаром.ТУРИСТИЧНІ МАГНІТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Якщо Київ – це серце України, то Київщина – її душа. Це край, що має глибоке і давнє коріння, неповторний і мальовничий куточок. Велична краса цього краю, омитого могутніми водами Дніпра, вражаюча!


Дендропарк “Олександрія”

Знаходиться в м. Біла Церква, 90 км від Києва. Парк назван на честь графині Олександри Браницької, власниці маєтку і території парку навколо нього і побудованого за її ініціативою, французським архітектором Мюффо. Дуже приємно гуляти парком вздовж численних ставків,  заплавної тераси річки Рось, посеред якої розташована Олександрія. Відчувати дух романтизму в ландшафтному дизайні та архітектурі дендропарку, на створення якого графиню надихнули парки європейських столиць. А ще ви можете побачити та обійняти 220-річну веймутову сосну –  подарунок Катерини ІІ на весілля засновниці парку. Вважається, що це найбільша веймутова сосна в Європі.

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»

Переяслав – це місто-музей. Недарма у 2020 році тут зареєстрували національний рекорд – найбільша кількість музеїв на душу населення. Всі вони об’єднані в Національний історико-етнографічний заповідник. І сьогодні ми пропонуємо вам обрати, який з музеїв відвідати. Можливо, у якомусь ви ще не були!

Чорнобильська зона відчуженя

Чорнобильська Зона Відчуження зараз позиціонується як зона відновлення. Ми пропонуємо вам прогулятись містом-привидом Припяттю, його парком атракціонів, басейном, лікарнею, відчути долю покинутого в наслідок катастрофи міста. Відвідати об’єкт ДУГА-1, що мав слугувати радіолокаційною станцією для Радянського Союзу. Підійти до оглядового майданчика ЧАЕС і виміряти рівень радіаційного фону дозиметром біля Саркофагу. Побачити численних представників місцевої фауни (лосі, зубри, олені, рисі, вовки, коні Прживальського, дикі корови, глушці), що в рази збільшили свої популяції за останні 35 років.

Національний парк “Межигір’я”

Парк знаходиться в селі Нові Петрівці, Вишгородського району в 23 км від центру Києва на території історичного Межигір’я. На території парку можна відвідати Межигірський Спасо-Преображенський монастир, якому близько 1000 років. Покататись на велосипеді, сеґвеї, чи машині для гольфу великою територією Національного парку площею понад 140 гектарів (це близько 4 годин пішки). Оцінити зоопарк з екзотчними тваринами, штучне озеро, що живиться з десяти артезіанських свердловин.

Парк “Київська Русь”

Парк знаходиться в селі Копачів Обухівського району в 48 км від центру Києва. В парку ви зможете познайомитись з побутом жителів давньої Русі. Прогулятися на конях древнім Києвом. Відвідати музеї Суднобудування, Дерев’яного зодчества, Експозицію історичного одягу. Повчитись писанкарству, гончарству, розпису по дереву, склу та кераміці, слов’янської писемності, чеканці монет, виготовлення ляльок-мотанок. Взяти участь в лучному турнірі, постріляти з артбалісти, требушета. Попрактикуватись у метанні списа, битві на спортивних мечах, історичному фехтуванні. Приміряти на себе обладунки та одяг княжих часів, або замовити його пошиття. Влаштувати незабутню фотосесію.

Київська область

Ok Ok