Туристичний маршрут № 2 Вишгород

(розрахований на 2 дні)

Вишгородський район, який знаходиться на північ від столиці, ховає на своїх теренах багато цікавих місць, що можуть вразити своєю красою та незвичністю. Тож якщо ви вирішили насичено провести вихідні, вирушайте саме на Вишгородщину – спектр розваг на будь-який вік і смак!

Історичний ландшафт та городище давньоруського Вишгорода внесено до пам’яток національного значення. Це давнє місто вперше згадується у «Повісті минулих літ». Та це не тільки знаковий історичний, але й промисловий центр України. Новітня історія Вишгорода почалася зі зведення тут Київської ГЕС. Завдяки так званому Київському морю значна частина життя міста проходить на набережній. Тут не тільки влаштовують пікніки, купаються та загоряють, набережна – чудове місце для проведення різноманітних фестиваль та вечірок.

Якщо ви хочете пізнати історичний та культурний дух регіону, вирушайте у захопливу подорож на 2 дні.

  1. Іммерсивна екскурсія – Вишгора
  2. Храм святих Бориса і Гліба
  3. Музей гончарства
  4. Набережна «Чайка»
  5. Екскурсія на теплоході «Резон»
  6. Пішохідна екскурсія «Межигір’я»
  7. Прогулянка на яхтах
  8. Мисливське угіддя Сухолуччя
  9. Відпочинок в «Event park»
  10. Зоопарк «12 місяців»

Детальніше про локації туристичного маршруту:

Іммерсивна екскурсія – Вишгора

Помилуємося неймовірною красою краєвидів і ландшафтом, який майже не змінився з часів Київської Русі. За стародавньою легендою кожне світле бажання, загадане на цих горах обов’язково здійсниться! І це перевірено великою княгинею Ольгою.

Храм святих Бориса і Гліба

Екскурсія територією та відвідання Храму святих страстотерпців Бориса і Гліба, який і нині височіє там, де у часи Київської Русі була їхня усипальниця, – на величній Ольжиній горі.

Музей гончарства

Музей дає можливість не тільки ознайомитися з традиціями гончарного ремесла, які тягнуться з доби неоліту, часів Трипільської культури, Київської Русі та до нашого часу, а навіть створити щось власними руками з глини та пройти майстер-клас у досвідченого майстра з ліпки.

Набережна «Чайка»

На берегах Київського моря можна побачити нереально красиві заходи сонця.

Екскурсія на теплоході «Резон»

Це унікальна розвага для тих, хто любить гарний і незвичайний відпочинок! Це єдиний теплохід який базується на Київському водосховищі і має демократичні ціни на прогулянки під звуки саксофона.

Пішохідна екскурсія «Межигір’я»

Розташований на території Межигірського Спасо-Преображенського монастиря на березі Дніпра в селі Нові Петрівці. Це колишня резиденція президента Віктора Януковича, яка після його втечі перейшла до державної власності.

На даний час на території розташовано вісім пам’яток історії різного часу, які були відкриті й частково досліджені археологами. У парку відвідувачам пропонуються різноманітні екскурсії, де можна детальніше дізнатися про історію даної території, покататися верхи та на велосипеді. Окрім того, можна відвідати музей ретроавтомобілів, а також подивитися на екзотичних тварин і влаштувати пікнік на природі.

Прогулянка на яхтах

Свіже повітря, відокремлена обстановка і привітний екіпаж – все це можна організувати, якщо замовити яхту в оренду на Київському водосховищі. Цей відпочинок стане самим незабутнім.

Мисливське угіддя Сухолуччя

Гарне місце для прогулянки, можна розвести багаття посмажити щось привезене з собою. По території ходять свині, косулі, коні, качки, лебеді, олені, поні. Ходять вільно по території і не бояться людей.

Відпочинок в «Event park»

Це найкраще місце для яскравого і активного відпочинку на природі! Локація має все необхідне для комфортного і безпечного проведення часу за містом.

Зоопарк «12 місяців» Можна стати гостем в цілому містечку для тварин. Там пощастить помилуватися білими левами, бенгальськими тиграми, пумами і рисями, полярними вовками, камчатськими ведмедями-двійнятами та іншими мешканцями звіринцю. У зоопарку також вийде побачити «принцесу» мавп, погодувати носорога і верблюда, пригостити з рук качок і свинок, а також повечеряти в диснеївському замку.

opis-turistichnogo-marshrutu-№2Скачать
Ok Ok