Туристичний маршрут № 4 Київ-Свят

(розрахований на 2 дні)

Такий туристичний маршрут особливо підійде тим, хто хоче цікаво провести вихідні, але їхати надто далеко не хоче. Неподалік від столиці, у Київо-Святошинському районі, можна відвідати села Бобриця, Гурівщина та Ясногородка.

Усі звикли, що невеличкі населені пункти позбавлені розвиненої інфраструктури, але не ці. За два дні, не їдучи далеко від Києва, можна і відпочити, і відвідати чимало цікавих екскурсій в рамках туристичного маршруту:

  1. Центральна площа у Бобриці
  2. Парк Скульптур у Бобриці
  3. Тепличний комплекс у Бобриці
  4. Кінний клуб у Бобриці
  5.  «Victoria Film Studios» у Гурівщині
  6. Музей-магазин скульптур в Гурівщині
  7. Етно-комплекс «Українське село»
  8. Тепличний комплекс «Українське село»
  9. Долина страусів в Ясногородці
  10. Виноробня «WINEIDEA» в Ясногородці

Більш детально про кожну локацію туристичного маршруту:

Центральна площа у Бобриці

Бобриця – село в Україні, неподалік від столиці. Фактично кількість населення не більше 1 500 осіб. Попри те, що село маленьке, втім перші згадки про нього датовані ще Х-ХІ століттям. Екскурсія розпочинається з відвідування Центральної площі стародавнього селища на Київщині.

Парк Скульптур у Бобриці

Це незвичайне село прославилося останніми роками завдяки ініціативам місцевих мешканців, які об’єднали зусилля, щоб перетворити свій населений пункт на справжній арт-простір. В охайному центрі села можна побачити Парк Скульптур.

Кінний клуб у Бобриці

У перший же день на туристів Київщини очікує відвідування кінного клубу. База розташована в сосновому лісі, поряд з озером і річкою Ірпінь. Унікальна природа, красиві маршрути для кінних прогулянок і походів!

«Victoria Film Studios» у Гурівщині

Переїзд до сусіднього села на Київщині – Гурівщина. І знов невеличкий населений пункт, але є чим вразити. Кіностудія «VICTORIA FILM STUDIOS» – одна з найбільших в країні кіностудій, яка займається розробкою, виробництвом і постпродакшном серіалів, повнометражного кіно та інших телепроектів. Територія займає понад 36 гектарів – туристам буде на що подивитись!

Етно комплекс «Українське село»

Етнографічний музей дає змогу усім відвідувачам побачити і пізнати українську народну архітектуру та побут. На території комплексу також є Тепличний комплекс «Українське село», саме до цих теплиць завітаємо і ми.Тропіки в Україні – явище незвичне, але реальне. В умовах українського клімату тропічні рослини комфортно себе почувають лише у тепличних умовах. Під час екскурсії учасники можуть побачити рослини з родини бананових та інжирних порід, дізнатися цікаві факти про тропічні рослини.

Долина страусів в Ясногородці

Долина страусів – це не просто ферма, а суцільний рекордсмен. Ясногородська ферма – найбільша страусина ферма в Україні і одна з найбільших в Європі. Не відстають і самі вихованці: чорний страус – найбільша птаха в світі. На фермі був рекордсмен і серед яєць – найбільше яйце в світі.

Виноробня «WINEIDEA» в Ясногородці Відвідування виноробні на Київщині, яка заснована у 2012 році. Оглядова екскурсія виробництва вина: побачите, як виготовляється виноградний напій на сучасному обладнанні та дізнаєтесь, у яких бочках потрібно зберігати червоні вина аби напій не зіпсувався, а навпаки – набув витримки.

opis-turistichnogo-marshrutu-№4Скачать
Ok Ok