Парк «Письменників». Ірпінь.

Парк «Письменників». Ірпінь.

75

0

0.0

Прокласти маршрут
вулиця Стельмаха, 20, Ірпінь, Київська обл., 08200

Про місце

Парк «Письменників» був відкритий 30 жовтня 2017 року під час святкування Дня міста Ірпеня. Він знаходиться між вулицями Підгірна та Стельмаха на території Будинку творчості письменників «Ірпінь». Саме на честь цього будинку парк і отримав свою назву.

Будинок письменників був створений у 1936 році на колишній дачі київського підприємця Івана Чоколова, яку він збудував у 1905 році. Чоколов дуже вдало розташував свою дачу, вона стоїть на пагорбі, поряд протікає річка Ірпінь, навколо ліс, спокій та тиша (в ті часи). Тож не дивно, що це місце так припало до душі нашим письменникам. У різні часи там працювали Андрій Малишко, Микола Бажан, Володимир Сосюра, Остап Вишня, Олександр Довженко, Павло Тичина, Олесь Гончар, Михайло Стельмах, Максим Рильський та багато інших.

Парк «Письменників» вийшов дуже гарним та тематичним. Тут є скульптура з пером, скульптура поета, закоханих, велосипедиста, гномів, дівчини з пензликом, джентльмена з парасолькою, відпочивальника на газоні та відкрита сцена для творчих виступів. Біля Будинку письменників знаходиться алея, на якій стоять сім дерев’яних скульптур дітей, майбутніх письменників. Ще є ставок з фонтаном і скульптурою рибалки, дерев’яні альтанки.Через парк протікає струмок, через який проходять декоративні містки.

Залишити відгук

Ok Ok