XII Місяців

Зоопарк

XII Місяців

297

0

0.0

Прокласти маршрут
вулиця Вербова, 79, Демидів, Київська обл., 07335

Про місце

Зоопарк XII Місяців – сучасний, європейський, дивовижний. Думаєте, де якісно відпочити у вихідні? Не знаєте, як подарувати дітям яскраві враження? Хочете з комфортом провести день на природі? Новий зоопарк під Києвом знає відповіді на ці запитання. З нами ваше дозвілля буде незабутнім.
Легендарний замок Нойшванштайн, який був побудований королем Людвігом II, тепер не тільки в Баварії та на фірмовій заставці кінокомпанії Волт Дісней, але і в Україні – на території Парку щасливих тварин. Наразі, частину замку займає ресторан баварської кухні Ludvig King. Також на території зоопарку розташований фуд-корт з бургерами і різними солодощами та Колиба, де можна самостійно приготувати улюблені страви на великому мангалі.
Інфраструктура Зоопарку ХІІ Місяців в основному зорієнтована на дітей шкільного віку. Для них тут побудовано декілька багаторівневих дитячих майданчиків, а вольєри облаштовані таким чином, щоб спілкування з екзотичними тваринами проходило максимально близько та безпечно.
У зоопарку можна годувати тварин кормами, які є у вільному продажу по доступним цінам. Відвідувачі можуть придбати корм для будь-яких тварин і погодувати їх через спеціальні годівнички. Африканських гостей – жирафу та носорога – можна погодувати з рук під наглядом робітників зоопарку.

Дитячий

Сімейний

Залишити відгук

Ok Ok