UaEn

Разом до створення бази геопросторових даних

22.07.2021
257
4
9532
Разом до створення бази геопросторових даних

Київська область перша в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму 20 липня було підписано відповідний меморандум, яким затверджено початок робіт над створенням унікальної бази геопросторових даних у Київському регіоні. Над її розробкою працюватимуть експерти Міністерство аграрної політики та продовольства України, Київська обласна державна адміністрація, Всеукраїнська асоціація громад, телеком-оператора Vodafone Ukraine, громадських організацій "Всеукраїнська ініціатива" і "Український гірськолижний клуб".

Ініціатива дозволить більш ефективно працювати над розвитком сільських територій регіону, у тому числі в сфері підвищення їх туристичної привабливості. Крім того, якісні геопросторові дані сприятимуть продуктивній співпраці в цьому напрямі між представниками центральної, обласної і місцевої влади, а також громадського сектору і бізнесу.

База геопросторових даних надає широкий спектр можливостей для туризму та може допомогти у вирішенні таких завдань: створення електронних версій популярних туристичних маршрутів; визначення місцезнаходження туристів, туристичних об’єктів, транспортних засобів тощо; прокладання туристичного маршруту; інформаційно-технологічний супровід туриста під час подорожі; планування подорожі; реалізація турів у режимі віртуального туризму, побудова та використання 3-D версій зображень туристичних об’єктів; побудова тематичних цифрових карт; поширення інформації про туристичний об’єкт; аналіз туристичних потоків та просторового розподілу туристичних ресурсів; пошук різнорідної інформації з галузі туризму в контексті просторового розміщення об’єктів та їх прив’язки до геокоординат.

Різні категорії туристів можуть використовувати ці дані практично на всіх етапах здійснення ними подорожі. Вітаємо колег з початком плідної співпраці.

Василь Володін

Київська обласна державна адміністрація

#мандруйкиївщиною

#всебудетуризм

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn