UaEn

Транспорт

Автобусний транспорт

Маршрутна мережа Київської області налічує безліч автобусних маршрутів загального користування: міжнародні, міжобласні, приміські, міжміські, міські.

Розклад руху автобусів до туристичних магнітів Київської області: 

Переяслав 

Автобуси відправляються з Києва АС "Видубичі". Згідно паспорту маршруту перший рейс відправлення з Київ АС "Видубичі" о 6.55, останній – о 19.00. З Переяслава о 4.45, останній – о 16.55. Інтервал руху 40-60 хвилин.

Парк «Київська Русь»

Автобуси напрямком Київ – Степок відправляються з АС Видубичі, платформа №5. Перший рейс о 9:45, останній – о 18:20. 

Другий варіант – з пересадкою в Обухові. Рейс Київ – Обухів, маршрутне таксі №511 з АС Видубичі. Початок руху о 6:30, остання маршрутка – о 23:30. Інтервал руху 1—15 хв.

Далі треба пересісти на маршрутне таксі Обухів – Степок. Час відправлення: 6:10, 9:45, 13:30, 15:50, 18:20. З Копачова курсує маршрутне таксі о 14:10 до Обухова, о 16:30 до Києва (АС Видубичі), о 19:30 до Обухова. 

Ржищів

Автобус відправляється з АС Видубичі. Перший рейс о 7:30. Останній рейс о 19:30. 

Межигір'я

До національного парку Межигір'я с. Нові Петрівці та до Зоопарку «12 місяців» можна дістатись автобусним маршрутом №355 Лісовичі – Київ АС «Полісся».

З інформацією щодо графіків руху маршрутних таксі Обухівського району можна ознайомитись за посиланням.

Розклад руху, вартість, маршрут, орієнтовний час у дорозі, попереднє бронювання квитків на автобуси, які курсують в межах області (або транзитні -  територією області) та ін. можна знайти на ресурсах власників маршрутів та узагальнених Інтернет – ресурсах: 

https://inbus.ua/    
https://autolux.ua/ 
https://ecolines.net/ua/uk 
https://busfor.ua/ 

Залізничний транспорт

Загальна довжина залізничних колій в області обслуговується Південно-Західною та Південною залізницями.

Через Київську область проходять Крітський міжнародний коридор N9, що пролягає територією Скандинавії, Західної Європи, Польщі, України, Республіки Білорусь, Російської Федерації.

Більш детальна інформація про рух поїздів на офіційному сайті Укрзалізниці
Продаж квитків онлайн за посиланням.

UaEn