UaEn

Київщина — туристичний регіон

Київщина неймовірна! Тут є все та навіть більше для чудового відпочинку. 

Історичні, архітектурні пам‘ятки, музеї, урочища, заповідники, ландшафтні парки, пляжі, бази відпочинку, незвичайні ферми та багато іншого, що можна досліджувати кожного дня.

Оберіть свій напрямок

 • Білоцерківський район

  Білоцерківський район – один з найцікавіших у Київській області, адже тут буквально є все для найвибагливішого туриста.

  На вас чекають Дендропарк «Олександрія», Зимовий палац Браницьких, ферма «Бабині кози», Замкова гора, Костел Святого Іоана Хрестителя, широка торгова площа Білої Церкви та ще безліч неймовірних пам‘яток за урочищ.

  Тут ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі. Ви будете вражені різноманітністю!

 • Бориспільський район

  Бориспільський район – отримує найбільше уваги від туристів, адже саме він зустрічає переважну кількість іноземців та українців, що повертаються додому.

  Страусова та козина ферми, історичні музеї, природні заповідники, різноманітні парки, церкви та собори. Тут можна зануритись в історію рідного краю, відвідавши історичні місцини району. А природа вражає з першого погляду.

 • Броварський район

  Броварський район – чудове місце для подорожі вихідного дня та відпочинку від великого міста. Різноманітні ферми – від страусової ферми до бананової з екзотичними фруктами, численні музеї, історичні пам‘ятки, аквапарки, церкви. Все це вразить туристів будь-якого віку та подарує незабутні спогади. Саме тому сюди хочеться повертатися знову і знову!

 • Вишгородський район

  Вишгородський район – знаковий історичний та промисловий центр України. Новітня історія Вишгорода почалася зі зведення тут Київської ГЕС. Завдяки так званому Київському морю значна частина життя міста проходить на набережній. Тут влаштовують пікніки, купаються, займаються спортом та насолоджуються пейзажами.

  Окрім цього, на Вишгородщині є Храм святих Бориса і Гліба, Музей гончарства, Мисливське угіддя Сухолуччя, зоопарк «12 місяців» та ще багато цікавих місць!

 • Бучанський район

  Бучанський район запрошує туристів відправитися у насичену мандрівку. Тут є багато різноманітних пам‘яток та парків, де можна провести незабутньо час та відволіктися від цивілізації. Тут ви знайдете безліч унікальних локацій, у яких не має аналогів. Музеї, парки, заповідники, урочища, площі. Та це тільки початок. Пропонуємо вам дослідити самостійно цей казковий район.

 • Фастівський район

  Коли хочеться відправитися у надзвичайно насичену мандрівку та побачити щось нове, вирушайте на Фастівщину!

  Маєток Хоєцьких, Широка криниця, Фастівська дамба, Дендропарк «Молодіжний», Музей на колесах, Костел Воздвиження, Курган Переп’ят, Пам’ятник Танку, Меморіал мамонту та інші цікавинки запрошують вас подивитися та пізнати себе детальніше.

  Відмінний відпочинок з близькими людьми або друзями та гарні світлини гарантовані.

 • Обухівський район

  Обухівський район – синонім розваг на будь-який вік і смак!

  Саме на його територіях колись існували всі археологічні культури, які пережила людська цивілізація в Україні.

  На Обухівщині можна побачити археологічний музей, Трипільський парк, Затоплену церкву, Музей козацтва, Глиняний кар’єр, Музей-садибу Малишка, монастир тощо.

 • Чорнобильська зона відчуження

  Чорнобильська зона відчуження, що розташована на півночі Київської області України, утворилась в результаті радіоактивного забруднення території після аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС 26 квітня 1986 р. 

  Її площа складає 36545 тис. га. Периметр її кордону сягає 223,5 км, з яких 34 км проходять по кордону з Білоруссю. Тут розташовано 76 населених пунктів, в тому числі міста Чорнобиль, Прип’ять та залізнична станція Янів, з яких було евакуйоване населення. 

  Понад 90 тис. жителів мальовничого Полісся назавжди залишили свої домівки. За минулі роки Зона стала об’єктом активного наукового дослідження представниками різних галузей знання, в тому числі й силами зарубіжних дослідників. 

Все те, що вражає, захоплює та надихає, знаходиться зовсім поруч. А головне, що в поєднанні з неймовірними пейзажами мандрівників чекають історичні екскурси у минуле – унікальна можливість доторкнутися до історії часів Київської Русі та побачити пам‘ятки, збережені до нашого часу.

І найцікавішим є те, що місць настільки багато, і вони настільки різноманітні, що буде цікаво як дорослим, так і малечі. Саме тому, Київська область – ідеальне місце для поєднання відпочинку та зростання.

Чого тільки варті дивовижні краєвиди села Буки, підвісний міст у Чмирівці, ферми та заповідники на околицях області, містичний Чорнобиль, масштабне Межигір’я або парк Острів Сакури у Володарці.

Київщина не залишала жодного байдужим до себе. Сюди хочеться повертатися якомога частіше за барвистими емоціями та чудовими фото!

#МандруйКиївщиною

UaEn