UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
НД 30 лип 14:00-16:45

Равликова ферма "Jiffy", с. Горбовичі, 16 км Бишівської траси,

Посилання

Сайт

Сайт

В соцмережах

Про подію

 

Равликова ферма "Jiffy" - це цілий виробничий комплекс з вирощування, переробки та продажу готових равликів в умовах, максимально наближених до природних, на екологічно чистій землі з неймовірними краєвидами та принадливою аурою. 

Тут панує тиша, спокій і гармонія. Перебуваючи на фермі та спостерігаючи за життям молюсків, Ви ніби самі сповільнюєтесь від повсякденного ритму і починаєте житти і відчувати щастя тут і зараз. Це чудова можливість відволіктися, розслабитися, поміркувати, помріяти і привести думки в порядок та розрадитись.
На екскурсії Ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про равликів, про біологічний життєвий цикл равликів, умови їх розведення та вирощування, їх історію і популярність в усіх кулінарних столицях світу, культуру їх споживання, а також особливості приготування страв з равликів. Равлики символічні і цікаві самі по собі в природі, а також відомі корисними поживними властивостями. 

Равликів можна брати в руки і фотографувати, 80% відвідувачів роблять це с задоволенням)))Після екскурсії на гостей чекають равликові перегони, де кожен обирає свого равлика-учасника та вболіває за нього.

Екскурсії проводяться збірними групами - max 20 осіб.
Тривалість - 45 хв.
В холодну пору екскурсії проходять у виробничому приміщенні, де цілий рік вирощуються равлики, тому негода не є перешкодою, для знайомства з ними. 

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn