UaEn

Гелікоптер Мі-35М

Гелікоптер Мі-35М один з перших збитих російських гелікоптерів на території Київщини 24 лютого 2022 року. В перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну близько чотирьох десятків гелікоптерів прямували на Гостомельське летовище для висадки десанту. Даний гелікоптер був збитий військовослужбовцем Національної Гвардії України з ПЗРК «Ігла» поблизу Національного парку «Межигір’я» (с. Нові Петрівці) та піднятий з дна Київського водосховища.

Мі – 35М траспортно-бойовий вертоліт, призначений для знищення бронетанкової техніки, вогневої підтримки підрозділів сухопутних військ, десанту та евакуації поранених, а також перевезення вантажів у кабіні і на зовнішній підвісці. На експлуатації армії Росії з квітня 2010 року. Основні характеристики: екіпаж - 2 (3) чол.., пасажиромісткість – 8 чол., вантажопідйомність - 2400 кг., максимальна швидкість - 300 км/год.

На МІ – 35М використовуються наступні варіанти озброєння (залежно від завдання):протитанкові ракети, некеровані ракети, підвісне гарматне озброєння.

25.08.2023
747
4
9158

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn