UaEn

Всеукраїнська асоціація гідів

06.02.2022
407
25
1
14243
Всеукраїнська асоціація гідів

Зараз громадська спілка "Всеукраїнська асоціація гідів" (ВАГ) гідно  представляє Україну у двох міжнародних професійних спільнотах – Європейської федерації асоціацій туристичних гідів (FEG) та Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів (WFTGA).

Головною метою ВАГ є об'єднання гідів на засадах створення сприятливих умов для розвитку національного туристичного ринку шляхом розробки та просування якісного екскурсійного продукту, підвищення рівня професійної майстерності гідів, конкретизації їх ролі й місця в просвітницькому та виховному процесі, підвищенню авторитету професії.

Основними напрямками діяльності ВАГ є:

Сприяння: процесу формування професійного напрямку роботи гідів в Україні;  реформуванню українського законодавства з використанням досвіду європейських країн – лідерів туристичного ринку, гармонізації норм із законодавством Європейського Союзу; розвитку правових форм самоорганізації та саморегуляції туристичної спільноти; розвитку екскурсійної справи, зокрема екскурсійного продукту в Україні; створенню та веденню національного реєстру гідів. Забезпечення захисту законних прав та інтересів членів ВАГ. Підвищення ролі та престижу роботи гідів в українському суспільстві. Вдосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації гідів, створення умов для професійного розвитку фахівців та поширенню етичних стандартів професії. Співпраця з міжнародними організаціями у сфері туризму, представлення фахівців української екскурсійної справи у міжнародних фахових організація та інша міжнародна діяльність.

e-mail: tourguidesua@gmail.com
https://uaguides.com
https://www.facebook.com/UkrainianTouristGuidesAssociation

Голова Правління - Яніна Юріївна Гаврилова, +380509216727

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn