UaEn

Адреса

Гора Тотоха, Медвин

В соцмережах

Про місце

Неподалік від Богуслава у мальовничій місцевості розкинулося село з віковою історією та дивовижною назвою — Медвин.

Перші згадки про нього датуються ще XII століттям. Неподалік від цього місця, посеред поля височить пагорб, вкритий травою та духмяними квітами, на схилі табличка — Городище, пам’ятка археології. Це гора Тотоха, або її ще називають українським Тибетом. За легендою колись тут протікала річка Хоробра, а на місці городища був причал для суден.

Призначення гори Тотохи достеменно невідоме. Можливо, колись тут проводилися язичницькі ритуали. У будь-якому випадку, всі, хто відвідують гору, відзначають її містичний вплив. Тотоха охороняється законом курган, але відвідати її може будь-хто.

Походження назви гори – це ще одна загадка. Одні кажуть, що назва походить від тюркського слова «Тотоха», що означає «особливий». Інші вважають, що гора була названа на честь бога Тота, покровителя місяця та мудрості, творця календаря.

Зараз це місце облюбували екстрасенси та біоенергетики зі всього світу, за їх твердженнями гора Тотоха є одним із найпотужніших центрів позитивної енергії планети - «пупом Землі», рукою Бога, «відкритим каналом», аналогічним Алтаю або Тибету. Відомо, що колись на вершині гори знаходилося слов'янське святилище, а встановлювали їх тільки в місцях з особливо сильним енергетичним потоком!

На гору Тотоха приїжджають, за виконанням бажань, змінами у житті та натхненням. Майже у будь-якій своїй точці Тотоха виділяє позитивну енергію. На вершину потрібно підніматися із чистими думками та позитивними емоціями. На цій горі людина підживлюється енергією і відпочиває. Самопочуття поліпшується, розум прояснюється, відбувається розширення біополя людини. Одночасно вирівнюється потенціал енергетичних точок в людському організмі, і відновлюються енергетичні структури біополя. Після того, як Ви приїдете додому почнете помічати зміни у Вашому житті, питання, які довгий час не давали душевного спокою, почнуть вирішуватися самі собою, а можливо відкриєте у собі нові таланти!

І навіть якщо Ви не вірите у чудодійні властивості гори, а на вершині відчуття будуть звичайними, це не є приводом для того, щоб впадати у відчай. Чарівні картини українського лісостепу, неймовірно чисте повітря та кришталева вода з джерела біля підніжжя Тотохи, Вам гарантовані!

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Гора Тотоха. Медвин.

Природні об'єкти

Медвин дуб

3,17 km. Медвин

UaEn