Туристичні маршрути

2-денний туристичний маршрут до Ржищівщини

2-денний туристичний маршрут до Ржищівщини

Пропонуємо вам дводенний маршрут на вихідні усіма найцікавішими місцями Ржищівщини, батьківщини Ліни Костенко, колиски Трипільської цивілізації, краю церков, Дніпрових круч і старовинних городищ. 1 день Пункт А. Ми починаємо з міста Ржищева. Містечко засноване, ще далекого 1151 року. На його землях знайдені поселення Трипільської культури, що відобразилось на гербі міста, а також на існуванні міського […]

Туристичний маршрут № 1 Біла Церква

Туристичний маршрут № 1 Біла Церква

Вам набридли одноманітні пейзажі, що оточують вас кожен день? Ви вирішили хоч на кілька днів змінити обстановку, але не вирішили куди відправитися? Тоді сміливо вирушайте у туристичний маршрут найкращими місцями Білоцерківського району. Сам тур розрахований на 2 дні.

Туристичний маршрут № 2 Вишгород

Туристичний маршрут № 2 Вишгород

Вишгородський район, який знаходиться на північ від столиці, ховає на своїх теренах багато цікавих місць, що можуть вразити своєю красою та незвичністю. Тож якщо ви вирішили насичено провести вихідні, вирушайте саме на Вишгородщину – спектр розваг на будь-який вік і смак!

Туристичний маршрут № 3 Чорнобиль

Туристичний маршрут № 3 Чорнобиль

Одним з найбажаніших місць для відвідування в Україні – таємниче місто-привід Чорнобиль. Більше 30 років тому, 26 квітня 1986 року, аварія, що сталася у 4 енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, назавжди змінила життя людей. В один день, зібравши тільки найнеобхідніші речі і документи, люди назавжди покинули свої домівки.

Туристичний маршрут № 4 Київ-Свят

Туристичний маршрут № 4 Київ-Свят

Такий туристичний маршрут особливо підійде тим, хто хоче цікаво провести вихідні, але їхати надто далеко не хоче. Неподалік від столиці, у Київо-Святошинському районі, можна відвідати села Бобриця, Гурівщина та Ясногородка.

Туристичний маршрут № 5 Фастів

Туристичний маршрут № 5 Фастів

Подорожувати Україною надзвичайно цікаво, адже Україна багата на історичні події та неймовірні місця. Туристичний маршрут №5 ґрунтується на більш детальному вивченні саме Фастівського району Київщини та села Гатне, що у Києво-Святошинському районі.

Туристичний маршрут № 6 Переяслав

Туристичний маршрут № 6 Переяслав

На сході Київщини розташувалося місто Переяслав-Хмельницький, яке зараз вже зветься просто Переяслав. Переяслав-Хмельницький – одне із найдавніших міст на території України, яке вперше згадується у письмових джерелах у 907 р. Тут зосереджена велика кількість музеїв, які знайомлять з різноманітними сторонами життя і культури українців.

Туристичний маршрут № 7 Березань-Яготин

Туристичний маршрут № 7 Березань-Яготин

Чимало пам’яток історичного значення зібрано у цьому туристичному маршруті. Усі охочі долучитись до міні мандрівки Київщиною саме на цьому маршруті матимуть змогу більше дізнатись про знакові історичні події, які відбулись на Київщині.

Туристичний маршрут № 8 Бровари-Бориспіль

Туристичний маршрут № 8 Бровари-Бориспіль

На північному сході Київщини чимало цікавих місць, зокрема у цьому туристичному маршруті більшої уваги отримали Броварський та Бориспільський райони.

Туристичний маршрут № 9 Богуслав

Туристичний маршрут № 9 Богуслав

Усього лише у 120 км від столиці знаходиться славне місто Богуслав. Саме його називають «маленькою Швейцарією». Це місто зберігає в собі історичні спогади цілих століть. Воно було засноване в 1032 році князем Ярославом Мудрим. Зараз Богуслав є зразком як старовинної архітектури, так і мальовничої місцевості.

Ok Ok