UaEn

Адреса

вул. Лаврська, 27

Телефон

Call

(099) 015-04-52

Години роботи

Зачинено Години роботи

В соцмережах

Про місце

Музей «Становлення української нації» - це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Ми створили надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації.

Що на вас чекає?

100 фігур видатних українців від княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої країни. Всі історичні сюжети в музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями. Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалася подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити, якими були вигляд козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Богдан Хмельницький та інші відомі реформатори української нації.

25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що дає відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває.

MuseumSelfie у кожному сюжеті.

Дитячий простір. У кожній експозиції є контент, що цікаво читається та легко запам’ятовується дітьми.

24 діорами в форматі 3D.

Музей має велику територію, понад 1800 кв. м, а це майже 25 музеїв, зібраних в одному просторі. Всього за 1,5-2 години в захопливому мультимедійному форматі можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Музей "Становлення української нації"

Ресторани

Ресторан сучасної київської кухні «Глек»

4,54 km. вулиця Велика Житомирська, 6, Київ

(098) 377-11-00

Ресторани

Ресторан «Канапа»

4,97 km. Андріївський узвіз, 19А, Київ

(068) 044-30-50

Ресторани

Дегустаційний майданчик Biologist Terrace

7,77 km. проспект Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №6, Київ

(067) 100-43-22

UaEn