UaEn

Адреса

с. Копачів

Телефон

Call

(050) 385-20-35

Години роботи

Відчинено Години роботи

Про місце

Древній Київ у Князівстві Київська Русь – це повномасштабне середньовічне місто Древній Київ V-ХІІІ ст., столиця величної держави Київська Русь. Розташований у Київській області, Обухівському районі, селі Копачів.

Саме Древній Київ являється точкою відліку східноєвропейської цивілізації. Адже щоб зрозуміти Західну Європу, необхідно зрозуміти Древній Рим, а щоб зрозуміти Східну Європу - треба зрозуміти та побачити Древній Київ. Саме він за своєю величчю та впливом на людство стоїть в одному ряду з такими з величними стародавніми містами світу, як: Вавилон, Єрусалим, Рим, Константинополь.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» є енергетичним центром України. Якщо провести уявні лінії між чотирма українськими святинями: від Києво-Печерської Лаври на півночі до Свято-Миколаївського храму в селі Кулевча Одеської області на півдні, і від Почаївської Лаври за заході до Свято-Софіївської церкви в Харкові на сході – то «Парк Київська Русь» опиниться в точці перетину цих ліній.

З різних куточків України та всього світу сюди щороку з'їжджаються тисячі людей для того, щоб оздоровити душу і тіло. Багато людей, що побували в Парку, відзначають, що відчувають на його території особливу неповторну енергетику, яка може зрівнятися тільки з енергетикою найсвятіших місць країни. Гості кажуть, що в «Парку Київська Русь» вони заряджаються енергією, оптимізмом, забувають про хвороби і наповнюються молодістю.

І що найцікавіше, містика «Парку Київська Русь» на цьому не закінчується. Тут з давніх часів лежить камінь Велеса – святилище одного з головних слов'янських богів. У стародавні часи люди приходили до цього каменю, як зараз ходять до церкви, щоб попросити для себе і своїх близьких здоров'я, удачі в справах, в подорожах. Якщо покласти руки на камінь Велеса і подумки звернутися зі схожими проханнями, то і зараз можна переконатися в його силі.

Ще один прояв древніх знань, з яким ви зіштовхнетеся в «Парку Київська Русь» – це розмова з рунами. Волхвиня попросить вас витягнути з мішечка одну з рун і розповість по ній, що вас чекає в недалекому майбутньому, або як краще вчинити в ситуації, що склалася. Приїжджайте в Древній Київ і відчуєте енергетику і містику цього дивного місця!

На гостей Древнього Києва щодня чекає справжня подорож у часі на 1000 років назад та можливість побачити ансамбль шедеврів дерев’яного зодчества та середньовічної архітектури.

Генеральний план Древнього Києва V-XIII століть розроблений колективом Князівства спільно з провідними фахівцями в галузі історії, архітектури, етнографії та культурології з різних країн на основі наукових знань та погоджений Національною академією наук України.

Вчені, які беруть участь у реалізації проекту Древній Київ у Князівстві Київська Русь, – це найвидатніші дослідники Національної академії наук України та наукових установ інших країн, які вивчають археологію, історію, архітектуру Древнього Києва та епохи Київської Русі. Науковий керівник проекту – Гліб Юрійович Івакін, заступник директора Інституту археології Національної академії наук України.

Проект визнаний і підтримується як національними, так і міжнародними організаціями: Парламентською Асамблеєю Ради Європи, Верховною Радою України, Міністерством культури України, Національною академією наук України, Київською міською державною адміністрацією, Київською обласною державною адміністрацією, науковими інститутами, посольствами іноземних держав в Україні, державними установами України та інших країн Європи.

Головна мета проекту – розширення картини світу всього людства про значення, роль і вплив Древнього Києва, Київської Русі, України та всієї Східної Європи на формування і розвиток цивілізації в минулому, сьогоденні і майбутньому.

Архітектурні шедеври Древнього Киева у Князівстві Київська Русь

Територія Князівства Київська Русь - понад 20 гектарів, на якій знаходяться будівлі V-XIII століть, які існували в межах кордонів Дитинця Києва, а також Передмістя (Передгороддя, Посаду).

Відвідувачі сьогодні можуть побачити контур Києва Х століття, обнесений по периметру оборонними спорудами, загальна висота яких сягає 15 м.

Оборонний комплекс – це шедевр середньовічної архітектури, який складається з:

 • дев'ятиметрового валу (загальна довжина якого становить півтора кілометра) і частково оборонного рову,
 • єдиної в світі дерев'яної фортечної стіни з протяжністю 300 м – забороли, внесеної до Національного Реєстру рекордів України,
 • Михайлівських воріт Київського Дитинця висотою 21 м.

Крім того, на гостей з усього світу чекають кращі зразки середньовічного містобудування:

 • в'їзні ворота зі сторожовими вежами
 • мережа доріг Древнього Києва
 • садиби киян XI-XIIІ століть
 • торгові лавки київських ремісників XI-XIII століть
 • вежа – повалуша XI-XIIІ століть
 • княжий двір і трибуни
 • велике і мале ристалища
 • ярмарок майстрів
 • стан кочівників
 • пагорб Перуна
 • печера Нестора Літописця
 • терем Ярослава Мудрого
 • Василівська церква Х ст.
 • Ярославові ворота

Тут діють експозиції облогової техніки, середньовічного суднобудування з унікальним експонатом – лодією "Князь Володимир" IX-XI століть, середньовічного катування. Працюють музеї історичних костюмів і обладунків V-XIII століть, музичних інструментів, дерев'яного зодчества.

На території Дитинця Києва також будуть відтворені та реконструйовані:

 • Давнє городище V-IX ст.
 • Житло князя Кия
 • Святилище-капище
 • Палац Аскольда
 • Палаци на княжому дворі – Олега, Ігоря, Святослава, княгині Ольги
 • Палац князя Володимира
 • Гридниця
 • Софійські та Подільські ворота
 • Десятинна церква
 • Федорівський монастир
 • Андріївська церква
 • Хрестовоздвиженська церква
 • Янчин монастир
 • Княжа резиденція "Великий Ярославів двір"
 • Боярські садиби, ремісничі квартали й інші цивільні споруди
 • Ротонда XII-XIII ст.
 • Інші шедеври архітектури доби Київської Русі
 • Живий музей коней історичних порід

Гордістю Древнього Києва є Перший живий музей коней історичних порід. Тут зібрані більше 20 порід коней, чиї предки були відомі тисячі років тому і зіграли вирішальну роль у розвитку конярства в світі. Серед них ахалтекінці – коні Александра Македонського, Чингісхана, Дарія Великого та інших великих полководців; арабські скакуни, витривалістю і швидкістю яких захоплювався цар Соломон; булонського коні, які ведуть свій родовід ще з часів Античного Риму; елегантні й темпераментні коні андалузької породи, на яких іспанські королі виїжджали на паради, а конкістадори підкорювали Новий Світ. Відвідувачі можуть милуватися екстер'єром перлин королівських стаєнь – фризів, лицарських брабансонів, ковбойських квотерхорсів і багатьох інших коней.

«Хліб та видовища» щовихідних!

Круглий рік щовихідних та у святкові дні на гостей Древнього Києва чекають «хліб та видовища»: шоу-програми, культурно-історичні фестивалі, кінно-трюкові шоу, міжнародні чемпіонати з древніх бойових мистецтв. Князівство Київська Русь є єдиним у своєму роді майданчиком, де в достовірному історичному антуражі відтворюються масштабні історичні баталії, проводяться видовищні чемпіонати з середньовічного бою, турніри піших і кінних лучників, демонструється обмундирування середньовічних воїнів, а також відтворюється культура, побут і атмосфера Київської Русі.

Смачні страви та розваг

Древній Київ пропонує гостям смачні страви середньовічної та української національної кухні. М'ясо та овочі готуються княжими кухарями на відкритому вогні за стародавніми рецептами. Посмакувати стравами можна в альтанках, а також у Княжій корчмі. У Питній «25 рун» можна спробувати різноманітні натуральні напої та настоянки.

Князівство Київська Русь пропонує безліч розваг для гостей. Тут можна здійснити прогулянку верхи на породистих конях і в елітних екіпажах, політати на канатному спуску «Політайло» та на швидкісній гірці «Змій Горинич», випробувати свою влучність у стрільбі з лука або метанні ножів, сокир і списів, власноруч викарбувати монету на княжому монетному дворі, зробити виріб з глини, взяти участь у запальних іграх і забавах, відвідати майстер-класи народних умільців, а також влаштувати колоритну фотосесію в історичних костюмах. Відпочити від галасу сучасного життя також можна на Лісовому озері.

Традиційною кульмінацією свят у Парку є насичена нічна програма з вогняними шоу, стрільбою з требуше палаючими ядрами, а також фантастичними феєрверками.

Проживання в Князівстві

Для тих, хто бажає продовжити відпочинок, є можливість залишитися на ночівлю в будинку готельного типу «4 кімнати», кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі чи кемпінгу.

Доторкніться до історії та станьте її частиною!

Древній Київ у "Парку Київська Русь", безумовно, є ідеальним місцем для проведення корпоративних свят, весіль, сімейних урочистостей. Адже він унікальний за масштабами і можливостями, володіє багатим досвідом проведення фестивалів, театралізованих дійств, змагань, виставок, ярмарків і масових народних гулянь.

У Древній Київ добре приїхати сім'єю, компанією, поодинці. Це не запорошений музей, а живе місто, це інший світ. Тут ви отримаєте практичний історичний досвід – не тільки знання, а й відчуття безпосередньої участі у цих заходах. Ви зможете "доторкнутись до історії" – почути скрип коліс возів, звуки бою, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня і вистрілити на скаку з лука, вловити запахи гончарної глини і дерев'яних будівель. Вас чекають власні історичні відкриття.

Включіть свою генетичну пам'ять і відчуйте, що означає особисто для вас бути частиною Древнього Києва – джерела культури та державності України зокрема і країн Східної Європи в цілому, колиски однієї із древніх світових цивілізацій, які відіграли найважливішу роль в розвитку людства.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Парк Древній Київ "Київська Русь"

Природні об'єкти

Гора Остриця

Копачів, Київська обл.

Церкви, костели, монастирі

Жіночий монастир ікони Божої Матері “Відрада і Втіха”

8,44 km. вул. Тараса Шевченка, 40, с. Велика Вільшанка

Музеї

Музей-садиба Андрія Малишка

8,65 km. вулиця Малишка, 38, Обухів

Ресторани

Nature Snail

9,10 km. Нещерів, Київська обл

(073) 476-33-58

Природні об'єкти
UaEn