UaEn

Адреса

вул. Лугова, Володарка

В соцмережах

Про місце

Парк на штучному острові на річці Рось у смт. Володарка відкрився у 2019 році за сприяння місцевого підприємця Миколи Каплуна.

Територія парку займає 1,6 га й має кілька тематичних зон, великий дитячий майданчик, альтанки для відпочинку, лавки й багато різноманітних рослин. Звичайно, серед них є і сакури, тому острів особливо популярний навесні, у пік їхнього цвітіння. Але, крім справжніх, тут є і штучні дерева. Так власник подбав про можливість гостям цілий рік насолоджуватися прекрасними рожевими квітами японської вишні. Восени парк буяє цвітом ще одного символу Японії — барвистих хризантем.

Загалом прогулянка «Островом сакури» завжди перетворюється на подорож континентами та історичними епохами. У центрі парку височіє буддійська пагода, під якою знаходиться грот із фонтанами. Японську тематику продовжують ворота-торії та Сад каменів, а далі — колонада зі статуями античних богів переносить відвідувачів у Давню Грецію.

Ще однією фішкою парку є велика кількість найрізноманітніших скульптур, що розкидані по всій території. Це й доісторичні азіатські слони Наумана, і морське біблійне чудовисько Левіафан, і мешканці африканської савани, і більш звичні нам тварини, і корабель Христофора Колумба.

А ще на «Острові сакури» є мінізоопарк, де живуть лебеді, качки, понад 30 видів різних птахів, кози, олені, лемури, дикобрази та лами.

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Парк “Острів сакури”

Церкви, костели, монастирі

Хресто-Воздвиженський храм

1,74 km. вул. Миру, Володарка

(063) 867-41-26

Церкви, костели, монастирі
UaEn